На пазарот сме присутни од 1995 година. Напон: 18: V: Капацитет на батерија: 4: Ah: Ударна енергија: 2.1: J: Број на вртежи: 1200: rpm: Број на удари bosch okrugle Šmirgle fi 70 novo 10 komada Nove ,nekoriscene orginalne BOSCH okrugle smirgle na čičak ,od fi 70 mm ,ima 10 komada i to granulacija 60... Vladan_1976 (187) 200м, 3 режими на светло: 100% -30%-трепкање, време на осветлување: 1,5 ч, usb полне.. Villager Ел.косилка Villy 1600 P. Моќност 1600W, широчина на косење 380мм, површина на косење 600м2, висина на косење: 30-65 mm (5 нивоа, централно), Дијаметар на предни и … 1.975 ден.-20% рачен алат батериски . Изберете од широкиот асортиман на производи кој брои повеќе од 60.000. За нас. (пример: ножици, 702/1, 220* – листа на сите производи 220 пр.220, 220СЛ, 220 СЛ гарнитура) 1.580 ден. sds max- elektropnevmatska dupcalka-dewalt / d25481. iskra електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега online! Црево за наводнување 20 метри 1/2" 50бари 097396-600 Rehau Top. Онлајн продавница за алат Ingco, чешми Rosan, санитарија Sanitec со бесплатна достава низ цела Македонија. Домет макс. d25481 k - sds max - dewalt- elektropnevmatska dupcalka - mocnost : 1050w - ud.. 32,999.00 ден. bosch - професионални сини електрични алати, bosch - алати за направи сам (diy), bosch - алати за градина; Во маркетите на Електрометал ќе најдете се што ви е потребно за вашиот дом и градина. Danas Bosch alati zauzimaju posebno mesto kada je reč o električnim i akumulatorskim professional alatima koji su namenjeni zahtevnijoj upotrebi odnosno profi upotrebi. ТЕХНОСКОП АЛАТИ е компанија која се занимава со продажба на резен, стезен, мерен алат, алати за сечење, брусен алат, рачен алат и помошни машини.